KONST / Litografier / Grafiskt blad 15418283
nr 1541 8283
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Grafiskt blad, Katedralen i Cartres. Bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 93x67 cm. Ej signerad
måndag 22 maj 2023
kl 18:36:59
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg